Dpto. Física Aplicadadept08@uvigo.es

Menu:

Última Nova:

Marz 23, 2017

Lé máis...

Contacto:

Mail: dept08@uvigo.es
Tlf: 986 81 40 70
Fax: 986 81 40 69

Mais Info:

O 15/02/2012 terá lugar a lectura de tese de doutoramento de Oliver Dieste Blanco, na E.E. Industrial, sede campus, ás 12 horas na aula de Grao.

Ligazóns:

- Univ. de Vigo

- Queixas, suxestións ou parabéns

   

Version: 3.0
(Jul 01, 2015)

Departamento

CONSELLO COMISIÓNS ÁREAS DE COÑECEMENTO

AREAS DE COÑECEMENTO
405-FÍSICA TEÓRICA
NomeTeléfonoE-mail
Tommasini, Daniele988387243daniele@uvigo.es
647-ÓPTICA
NomeTeléfonoE-mail
Michinel Álvarez, Humberto Javier988387220hmichinel@uvigo.es
Paredes Galán, Ángel988 38724angel.paredes@uvigo.es
Salgueiro Piñeiro, José Ramón988387242jrs124@rsphy1.anu.edu.au
385-FÍSICA APLICADA
NomeTeléfonoE-mail
Blanco García, Jesús986813681jblanco@uvigo.es
Boutinguiza Larosi, Mohamed986812216mohamed@uvigo.es
Cerdeiriña Álvarez, Claudio988387213calvarez@uvigo.es
Chiussi, Stefano Mª Giulio986812216schiussi@uvigo.es
Fernández Doval, Ángel Manuel986812216adoval@uvigo.es
Fernández Fernández, José Luis986812216jlfdez@uvigo.es
García Sánchez, Josefa986812295fafina@uvigo.es
González Fernández, Pío Manuel986812216pglez@uvigo.es
González Salgado, Diego988387239dgs@uvigo.es
Legido Soto, José Luis986812294xllegido@uvigo.es
López Vázquez, José Carlos986812216jclopez@uvigo.es
Lugo Latas, Luis13771luis.lugo@uvigo.es
Lusquiños Rodríguez, Fernando986812216flusqui@uvigo.es
Martínez Piñeiro, Manuel986812295manumar@uvigo.es
Mato Corzón, Marta986812295fammmc@uvigo.es
Peón Fernández, Jaime986812640jpeon@uvigo.es
Pérez Iglesias, Mª Teresa986812296tpigles@uvigo.es
Pou Saracho, Juan María986812216jpou@uvigo.es
Quintero Martínez, Félix986812216fquintero@uvigo.es
Ribas Pérez, Fernando Agustín986813944fribas@uvigo.es
Romaní Martínez, Luis Fernando988387211romani@uvigo.es
Salgueiriño Maceira, Verónica986812295vsalgue@uvigo.es
Serra Rodríguez, Julia De La A.986812216jserra@uvigo.es
Soto Costas, Ramón Francisco986813413rfsoto@uvigo.es
Torres Palenzuela, Jesús Manuel986812631jesu@uvigo.es
Tovar Rodríguez, Clara Asunción988387241tovar@uvigo.es
Trillo Yáñez, Mª Cristina986-81221mctrillo@uvigo.es
Troncoso Casares, Jacobo988-87238jacobotc@uvigo.es
Vázquez Dorrío, José Benito986812216bvazquez@uvigo.es
Vázquez Pérez, Juan Manuel986813681juanvp@uvigo.es
Vijande López, Javier986812295jvijande@uvigo.es
038-ASTRONOMÍA E ASTROFÍSICA
NomeTeléfonoE-mail
Miranda Palacios, Luis Felipe986818738lfmiranda@uvigo.es
Ulla Miguel, Ana Mª986812647ulla@uvigo.es
398-FÍSICA DA TERRA (Vigo Ourense)
NomeTeléfonoE-mail
Álvarez Fernández, Mª Inés988387244ialvarez@uvigo.es
Añel Cabanelas, Juan Antonio988387270j.anhel@uvigo.es
Cabrera Crespo, Alejandro Jacobo988387232alexbexe@uvigo.es
De Castro Rodríguez, Mª Teresa988387206mdecastro@uvigo.es
De La Torre Ramos, Laura988387245ltr@uvigo.es
Fariña Busto, Luis986812644lfarina@uvigo.es
Ferriz Mas, Antonio988387207aferriz@gmx.net
Gimeno Presa, Luis988387208l.gimeno@uvigo.es
Gómez Gesteira, Ramón988387232mggesteira@uvigo.es
Lorenzo González, Mª de las Nieves988387244nlorenzo@uvigo.es
Nieto Muñiz, Raquel Olalla988-87248rnieto@uvigo.es
Reboreda Bouza, Rosa812644rreboreda@uvigo.es
Rosón Porto, Gabriel986812612groson@uvigo.es
Souto Torres, Carlos Alberto986812644ctorres@uvigo.es
Varela Benvenuto, Ramiro Alberto986812643rvarela@uvigo.es

Volve Arriba ^